Chci Vás poznat
 a chci, aby to na fotografiích bylo vidět.

Myslím, že svatební den by měl být přirozený a uvolněný, svatba by neměla být divadlo. Tomu odpovídá i styl mého focení, do průběhu svatebního dne nijak nezasahuji, nikoho necpu do záběru, ani z něj. Upřednostňuji reportážní styl fotografování. Snažím se splynout se svatebčany a chovat se tak, abyste si v ideálním případě ani neuvědomovali, že kolem pobíhá někdo s fotoaparátem. Svatba je především o Vás, není o fotografovi.
Pokud toužíte i po aranžovaných portrétech a nevíte, jak se chovat, když na Vás míří objektiv, tak nemějte strach, samozřejmě pomůžu. Žádný stres, průběh focení společně naladíme tak, aby jste se cítili uvolněně a aby to pro nás byl příjemně strávený čas.

Svatební focení pro mě není „dalším pracovním dnem“, naopak, pokud by někdy přišel den, kdy se mi z fotografování stane „jen práce“, bylo by to pro mé znamení, že to již není moje cesta. Momentálně po ní ale šlapu a dělá mi radost. Pokud se naše cesty protnou, mým cílem bude zprostředkovat tuto radost i Vám.

Veselky nenavštěvuji jak na běžícím pásu, fotím jen tolik událostí, abych se každému, kdo ve mne vloží svoji důvěru, mohl věnovat na 100%, bez stresu a spěchu kvůli tomu, že za chvíli bude na řadě zase „někdo další“. „Osobní přístup“ pro mě není jen fráze. Nechci aby naše setkání bylo výhradně obchodní, chci Vás poznat a chci, aby to na fotografiích bylo vidět.

Zároveň jsem toho názoru, že i Vy byste měli vědět, kdo jsem já, abyste si mohli udělat obrázek, jestli by nám to při focení spolu mohlo klapat. Určitě by pro nás bylo jednodušší, kdybychom byli na podobné vlně. Pokud tedy máte chvilku času, mrkněte i do sekce „Kdo jsem„. A nebo ještě lépe – sejděme se osobně! Internet je příliš anonymní, není nad osobní schůzku. Kde se zrovna toulám, zjistíte v sekci „Kontakt„, ale nebojte se ozvat, ať už jste odkudkoli, on vesmír naše cesty třeba nějak spojí. Schůzka je samozřejmě zcela nezávazná, žádné zálohy z Vás loudit nebudu.

Lokace vždy v předstihu před svatebním dnem navštěvuji a vytipuji zajímavá zákoutí k focení. (Je to skvělá záminka k výletu :-) Pokud není v mých silách místo předem navštívit (Což se ale zpravidla nestává), o místě si zjistím maximum informaci z dostupných zdrojů. Nepřipravený na Vaši svatbu nepřijdu.

Pokud s Vámi můj přístup nějakým způsobem resonuje, ozvěte se.

Dejte vědět, jak si Váš svatební den představujete, třeba do Vaší představy zapadnu. Chci být součástí Vašeho životního příběhu, minimálně mými fotografiemi do něj rád přispěji něčím ze sebe.