Blairmore, Alberta, Kanada.

Cierru a Mika jsem poprvé potkal v kanadském městečku Blairmore. Konkrétně na hudebním jamu v baru hotelu Greenhill, kam mě zavedla touha po kultuře (viz článek PomeNaRanč). Ona sólová zpěvačka doprovázející se na kytaru, on bubeník mlátící do bicí soupravy takovým způsobem, že jsou jeho spoluhráči sotva slyšet…

Původně žádné fotky ze svatby ani nechteli, ale šťastná náhoda nás svedla dohromady a já dostal jednoduché zadání – nestresovat se, bavit se a když si třeba občas vzpomenu, tak vytáhnout foťák a něco cvaknout. Žádné pózovane focení, jen momentky.
Tomuto přístupu odpovídal celý svatební den, obřad byl v duchu dudeismu. Nechápete? Napovím. Tohle říká o Dudeismu např. wikipedie: „Principem víry je nepraktikovat nic příliš aktivně, relaxovat, vždy si najít čas na hamburger, pivo atp. Např. dudeistická jóga doporučuje jednu polohu, a to v leže.“ A v Severní Americe tohle stačí na uznání náboženství, takže jejich kněží (odění do slavnostního županu) můžou skutečně legálně oddávat. Tak na zdraví, dudes, a díky, že jsem s váma mohl být na té nejpřirozenější svatbě ever! :-)

Ukázka několika veřejnosti přístupných fotografií ze svatby Cierry a Mika: