Tak je to tady, dnes po necelém roce a půl dobrovolně opouštím naši nadnárodní korporaci a od zítřka se stávám nezaměstnaným. Ne, to zní blbě, stávám se volným. :oD Super je, že při odchodu necítím žádnou zášť, nemůžu říct, že by mě tam někdo vyloženě sra..štval. :o)) Naopak jsem měl to štěstí, že jsem se dostal do pravděpodobně nejmíň problémového teamu, co jsme mohl. I vedení se všemi jednalo férově a slušně, což (po zkušenosti z minulého zaměstnání) rozhodně není všude zvykem.
Tak dik „kolígs“ a doufám, že se občas ozvete!

Poslední vykročení z IBM

Aby toho loučení nebylo málo, ještě ten den jsme se museli odstěhovat z bytu, protože ještě ten samý večer se tam stěhovali noví nájemníci. Byl jsem tam cca 3 a půl roku, po odchodu od rodičů bylo toto první místo, které se dalo nazvat domovem, chybět mi bude hodně.
Žabovřesky, podle mě nejlepší brněnská lokalita. 10 minut trolejbusem do města, 10 minut pěšky do lesa, 10 minut pěšky do práce… a co je hlavní hned za rohem KD Rubín s cca 5 hospodami. :oD
Bude mi chybět ten úžasný výhled na Brno, jeden z nejhezčích v Brně vůbec. Chybět mi budou určitě i spolubydlící, moc fajn lidi, se kterými jsem nikdy neměl žádný problém.
No, nebylo to pro mě snadný loučení.

Posledni pohled na „doma“